Eskişehir'in Cilt Bakım Merkezi, Eskişehir Güzellik Merkezi

Bilindiği üzere toplumumuzda kadın ya da erkek birçok kişinin tercih ettiği konulardan biride cilt bakımı. Özellikle hava kirliği, yağlı ciltler, kuru cilt yapısı, yüzde ki sivilce, akne, siyah lekeler, tıkalı gözenekler gibi birçok cilt sorunları ya da sadece güzellik amacı yüzünden insanlar bu konuda binlerce lira harcamaktadırlar. Birçok insan bu tip bir cilt bakımı için ya kendilerinin temin ettiği değişik bakım ürünleri ile ya da güzellik merkezlerine giderek bu tip sorunlardan kurtulmaya çalışırlar.

Eskişehir güzellik merkezi olarak Rezan Orcan ve uzman ekibi bu konuda kendilerine başvuran bütün müşterilerine mükemmel bir cilt bakımı vaad etmektedir. Güzellik merkezi bünyesinde bulunan kaliteli ekipmanlarımızla ve doğal solüsyonlar ile cilt bakımı alanında öncü bir kuruluştur. Özellikle cilt sorunları olan ya da güzellik tutukusu olan bakımlı olan müşterilerin kesinlikle tercih edecekleri bir teknik yöntem ile memnuniyetleri sağlanır. Cilt bakımı, kişideki cilt bütünlüğünü sağlayan, çiltteki görünümü iyileştiren ve cilt sorunlarını hafifleten bir dizi uygulamalardan ibarettir. Güzellik merkezimizde uyguladığımız cilt bakımı kozmetik ve dermatolojik uygulamalar olarak ikiye ayrılır. Kozmetik uygulamalarımız, özellikle doğal bileşenlerden elde ettiğimiz geniş ürün yelpazelerimizle müşterilerimize en kaliteli bir şekilde uygulanır.

Güzellik merkezimize başvuran müşterilerimiz öncelikle alanında uzman ekibimiz tarafından cilt sorunu tespit edilir ya da müşterinin istediği bir uygulama cilt türüne göre belirlenir. Daha sonra eğer müşteri sadece görünümü iyileştiren uygulamalar isterse, isteği doğrultusunda kozmetik, botulinum,eksfoliasyon, dolgu maddeleri,lazerle yüzey yenileme, mikrodermabrazyon, peeling, retinol tedavisi ve ultrasonikcilt tedavisi şeklinde uygulamalar ve hizmetlerle istediği örünüm ve dolgunluğa kavuşur ve yepyeni bir hacimli yüz aurasına kavuşur.

Özel cihazlarla hem yüzünüzdeki siyah noktalar ve rahatsız edici lekelerden kurtulmak isteyen müşteriler. ciltlerinin yenilenmesini özel tıbbi cihazlarla ve dermokozmetik ürünlerle cildiniz daha ferah ve yenilenmiş olacak. İsteyen müşterilerimize yapacağız özel karışımlı peelin ile rahatlamış ve daha güzel bir yüze kavuşurlar. Eskişehir güzellik merkezi olarak özellikle merkezimize başvuran her müşterinin cilt tipine göre kaliteli  bir hizmet vaat etmekteyiz.

Paylaş