Eskişehir En İyi Protez Tırnak : Rezan Orcan

Protez tırnak, doğal tırnaklara zarar vermeden uzun ve bakımlı görünmenizi sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Protez tırnaklar, akrilik veya jel gibi malzemelerden yapılır ve doğal tırnakların üzerine yapıştırılır. Protez tırnakların avantajları arasında kırılma, soyulma veya yıpranma gibi sorunlardan kurtulmak, istediğiniz renk ve şekilde oje sürmek ve tırnaklarınızın daha sağlıklı büyümesini sağlamak sayılabilir.

Eskişehir'de protez tırnak yaptırmak istiyorsanız, size en iyi hizmeti verecek adresi bulmanız gerekiyor. Eskişehir en iyi protez tırnak salonu olarak, sizlere kaliteli malzemeler, deneyimli personel ve uygun fiyatlar sunuyoruz. Siz de hayalinizdeki tırnaklara kavuşmak için bizi tercih edin.

Protez tırnak uygulaması nasıl yapılır?

Protez tırnak uygulaması için öncelikle doğal tırnaklarınız temizlenir ve şekillendirilir. Ardından seçtiğiniz protez tırnaklar doğal tırnaklarınıza uygun olarak kesilir ve yapıştırılır. Son olarak protez tırnaklarınıza istediğiniz renk ve desende oje sürülür. Protez tırnak uygulaması yaklaşık 1-2 saat sürer ve 3-4 hafta kadar dayanır.

Protez tırnak uygulamasının bakımı nasıl yapılır?

Protez tırnaklarınızın uzun süre güzel görünmesi için bazı bakım kurallarına dikkat etmeniz gerekir. Bunlar şunlardır:

- Protez tırnaklarınızı sert cisimlerle çarpmamaya veya kaldırmaya çalışın.
- Protez tırnaklarınızı kesmek veya törpülemek yerine salonunuza gelerek yaptırın.
- Protez tırnaklarınıza aseton içeren ürünler kullanmayın.
- Protez tırnaklarınıza nemlendirici krem sürün ve ellerinizi düzenli olarak yıkayın.
- Protez tırnaklarınıza bakteri bulaşmasını önlemek için sterilize edilmiş aletler kullanın veya kullanılmasını isteyin.

Eskişehir en iyi protez tırnak salonu olarak, sizlere protez tırnak uygulamasının bakımı konusunda da yardımcı oluyoruz. Salonumuzda yaptığınız her uygulama sonrasında size özel bir bakım seti veriyoruz. Bu sette protez tırnaklarınıza uygun oje, oje çıkarıcı, nemlendirici krem ve sterilize edilmiş aletler bulunuyor. Böylece protez tırnaklarınızın bakımını evinizde de kolayca yapabilirsiniz.

Eskişehir en iyi protez tırnak salonu olarak, sizlere güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyoruz. Siz de kendinize bir güzellik yapmak istiyorsanız, bizi arayın veya web sitemizden randevu alın. Hayalinizdeki tırnaklara kavuşmanız için buradayız.

Eskişehir Best Prosthetic Nail : Rezan Orcan

Artificial nails are a beauty application that allows you to look long and well-groomed without damaging your natural nails. Artificial nails are made of materials such as acrylic or gel and are glued on top of natural nails. The advantages of artificial nails include getting rid of problems such as breaking, peeling or wearing, applying nail polish in the color and shape you want and making your nails grow healthier.

How is artificial nail application done?

How is artificial nail application maintained?

 

  • Try not to hit or lift your artificial nails with hard objects.
  • Instead of cutting or filing your artificial nails, come to your salon and have them done.
  • Do not use products containing acetone on your artificial nails.
  • Apply moisturizing cream to your artificial nails and wash your hands regularly.
  • Use or request sterilized tools to prevent bacteria from getting on your artificial nails.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş