Mikroblading Kaş ve Parafinli Ayak Bakımı

                    Eskişehir güzellik merkezi olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hem alanında en kaliteli ürünler hem de konusunda en tecrübeli personel ile teknik cihazlarla mükemmel bir memnuniyeti sağlıyoruz. Günümüz koşullarında özellikle teknolojinin geldiği son nokta, sosyal medyanın günlük hayatımıza bu kadar girdiği ve kadın erkek genç yaşlı her kesimden insanın her anını her dakikasını bu mecralarda paylaşma isteği, özellikle sosyal medya alanlarında günlük yaşantıya dair konular ile ilgili görsel yayınların sıkça kullanılması ve bunu adeta bir yarış haline getirmiştir. İnsanların sosyal mecralarda bu yarışı tabiki de kendilerinde gördükleri ya da eksik olduğunu hissettikleri şeyleri giderme isteğine getirmiştir. Özellikle kadınlar da cilt bakımı el ve yüz bakımı ve buna harcanan zaman ve para artmıştır.

Kadınların kullandığı kirpiği olmayanın ipek kirpik gibi hizmetleri almaları ya da dudak dolgusu gibi güzellik hizmetini kullananların yanında bir diğer tercih edilen en çok hizmetlerden biri de mikroblanding kaş. Bu hizmet son zamanlarda özellikle güzellik merkezimize başvuran bir çok müşteri tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Bu hizmeti tercih eden müşterilerimizin öncelikle kaş adetleri uzman ekibimiz tarafından tespit edilir ve kesinlikle doğallıktan bir saniye bile uzaklaşmadan tamamen orijinal bir şekilde kaşlarının arasında ki boşluk özel teknikle giderilir ve daha gür bir görünüm kazanmasını sağlar. Mikroblanding kaş tekniği bu iş için özel olarak tasarlanan bir kalem yardımı ile kaşların arasındaki boşluklar kalem yardımı ile kıl görünümlü çizgiler verilerek yapılır. Merkezimize gelen müşterinin kaş tasarımı belirlenir ve istediği kaş renginden sonra işlem özenle yapılır. 

Özellikle günümüzde yıpranmış olan el ve ayak bakımında istenilen bir sonuç elde etmeye yarayan parafinli ayak bakımı birçok müşterimiz tarafından tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Bu işlem için kullandığımız doğal bileşenlerden elde ettiğimiz ürünümüz özellikle en çok tercih edilen uygulamamız olmasını sağladı. Müşterilerimize sağladığımız bu özel bileşenli kimyasaldan uzak ürünümüz sayesinde en kısa sürede istedikleri sonucu elde etmelerini sağladık. Bu konuda Eskişehir güzellik merkezi olarak iddialıyız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş