ESKİŞEHİR KALICI OJE

Kalıcı Oje Nedir?

Sürekli oje yenilemeye zamanı olmayan kadınların, tercih ettiği bir tırnak güzelleştirme yöntemidir. Normal ojeler sürüldüğünde, kalitesine göre çok kısa bir zamanda soyulmaya başlar ve çirkin bir görüntü oluşturur. Eskişehir kalıcı oje ile, uzun süre manikür ve pedikür derdiniz olmadan hayal ettiğiniz bakımlı tırnaklara kavuşabilirsiniz.

Kalıcı Oje Uygulaması

Tırnaklarda daha uzun süre tutunabilen kalıcı oje, farklı tekniklerle yapılabilir. Sıradan ojeden farklı olarak kalıcı oje, bir aya kadar kullanılabilir. Uygulama süresi 15-20 dakikadır. Sürenin bu kadar uzun olma sebebi, işlemin her aşamasında UV ışığında bekletiliyor olmasıdır. Eskişehir kalıcı oje en kaliteli malzemelerle gerekli işlemin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Uygulama kısmında kalıcı oje işlemine geçmeden önce, manikür ve pedikür yapılmalıdır. Çünkü pürüzsüz tırnaklar ve etin tırnaktan ayrı durması önemlidir. Kullanılan oje ete temas etmemelidir. Özel solüsyonlarla tırnak tırnakların temizliği sağlanır. Bu işlemin yapılma sebebi, ojenin daha rahat tutunabilmesidir. İlk oje sürüm işlemi tamamlandıktan sonra, UV ışında 10 saniye kadar bekletilir. Kullanılan renk seçeneğine göre, 2 ya da 3 defa oje sürüm işlemi yapılır. Her defasında 60 saniye kadar UV ışığında beklenir.

French yapıldığında, tırnak ucunun daha güzel bir görüntü oluşabilmesi için ışık altında tekrar bekletilmesi gerekir. En son kısımda ise, üst kata cila sürülerek yine UV ışığında bekletilir ve tırnaklar özel bir solüsyonla temizlenir.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkartılır?

Oje silme işlemi için özel solüsyonlar kullanılır. Eskişehir kalıcı oje merkezimizde, en kaliteli ürünlerle uzmanlarımız tarafından işlemler gerçekleşir. Solüsyonlu bantlar tırnak kısmında yaklaşık 10 dakika bekletilir. Bantlar çıkarıldığında, ojenin büyük bir kısmı çıkmış olur. Kalan parçacıkların işinde profesyonel olan ekibimiz tarafından nazikçe, tırnağa zarar vermeden temizleme işlemi gerçekleşir. Kalıcı ojenin aseton gibi ürünlerle çıkarılması, maalesef mümkün değildir.

Eskişehir kalıcı oje salonumuzda, konuyla ilgili eğitim almış kişilerce yapılır. Uygulama kısmında, bu işi bilen kişilerden destek almanız gerekir. Aksi takdirde, tırnak etinizle alakalı ciddi sorunlara neden olabilir.  Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar için yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır.

 

Paylaş