ESKİŞEHİR MİCROBLADİNG

Microblading Nedir?

Eskişehir Microblading, en acısız kaş şekillendirme yöntemidir. Tüm dünyada hızla yayılan bu yöntem aslında, yarı kalıcı makyajdır. İşlem yapılırken özel olarak üretilmiş microblading kalemi kullanılır.

Kaşlarınıza şekil vermenin birçok yolu vardır. Dövmeler, kaş kalemleri, şablon ve pigmentler. Microblading, en doğal görünen kaş şekillendirme yöntemidir. Yüz ifadenize uygun kaş şekline kavuşmak önemlidir.

Gözler, makyajın en önemli bölgesidir. Yapılan makyajın etkeni gözlerdir. Kaş ve kirpiklerin doğal ve güzel duruyor olması, daha az makyaj yapmanıza olanak sağlar. Bu da, cildinize daha az zarar vermek demektir. Daha anlamlı bakışlar için, doğal görünen microblading yöntemini deneyebilirsiniz.

Microblading Nasıl Uygulanır?

Sizin istekleriniz baz alınarak, yüzünüze uygunluğu analiz edilir ve bir tasarım oluşturulur. Onayınız alındıktan sonra, bölge krem ile uyuşturularak işleme alınır. Bu yüzden bir kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. Uzmanlarımız size birçok alternatif sunar. Seçtiğiniz tasarımı uygularken rahat hissedersiniz. Microblading kalemi pigmentlerle doludur. Dövme gibi cildinizin en alt katmanına ulaşmaz.  Kullanılan tıbbi kremlerle, karıncalanma dışında bir acı hissetmezsiniz. Herhangi bir tahribata yol açmaz. Uygulamadan sonra hayatınıza devam edebilirsiniz.

İki çeşit kaş şekillendirme tekniği bulunur.

Kıl tekniğiyle yapılan: Yapımı 1 saat kadar sürer. Bu işlemde herhangi bir cihaz kullanılmaz. 6 ila 12 ay arası kalıcılığı vardır. Kaş kısmının üst tarafındaki kıl görünümlü hatlardır.

Pudralama tekniğiyle yapılan: Daha yoğun görünümlü kaşlara sahip olursunuz. İşlem yine 1 saat sürer. 9 ila 12 ay arası kullanım ömrü vardır. Boyama yolu ile gerçekleşir.

Eskişehir microblading merkezimizde hijyen ve steril ortam sağlanır. Sosyal mesafe kullarına uygun çalışılır.  Bu sebeple en çok tercih edilen salonlardan biridir. Uygulama için randevu alabilirsiniz. Her kullanılan malzeme size özeldir. Kullanıldıktan sonra atılır. Yüzünüzde herhangi bir şişlik, kızarıklık ya da deformasyon oluşmaz. Normal yaşantınıza devam edebilirsiniz. Doğallığı bozmadan çalışan uzmanlarımız, bakışlarınızı ön plana çıkarmak için size en uygun olan kaş tasarımını seçmeniz için yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan soruların cevapları için, merkezimizdeki uzmanlarımızla irtibata geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Paylaş