ESKİŞEHİR PROTEZ TIRNAK

Protez Tırnak Nedir?

                Bakımlı, sağlıklı ve muhteşem görünen tırnaklar, tüm kadınların hayalidir. Tırnaklar üzerine gerçekleştirilen ve özel koruyucularla desteklenen bu işleme protez tırnak denir. Eskişehir protez tırnak, işinde uzman çalışanlarıyla, tırnaklarınızın şık, güzel ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Özellikle kadınların daha sık tercih ettiği protez tırnaklar sayesinde, manikür ve pedikür ihtiyacınız olmaz. Tırnaklarınız uzamıyor ya da uzadığında kırılıyorsa, Eskişehir protez tırnak, size bu konuda yardımcı oluyor.

Tırnaklarınız isteklerinize göre şekilleniyor

                Protez tırnaklar üç farklı tarz ve yöntemle yapılabilir.

Akrilik: Akrilik bir sıvı ve tozdan elde edilen bir karışımın, tırnaklara uygulanma halidir. Tırnağın uç kısmına plastik bir aparat yerleştirilerek, arka kısımdaki bölüme bu karışım ile dolgu işlemi yapılır. Ojeyi daha iyi tutar ve dayanıklıdır.

Jel: Protez tırnak işlemi yapılırken, özel bir jel kullanılır. Jel ilk etapta ince bir tabaka halinde uygulanırken, ikinci kısımda kıvamlı bir jel ile tırnağa şekil verilmesi sağlanır. Akrilik tırnağa göre daha doğal bir görünüm elde edersiniz. Doğal görüntüsünden dolayı, en çok tercih edilen protez tırnak yöntemidir. UV ışınları ile yapay durmaz. Dört haftaya kadar kullanılabilir.

Dipping: Akrilik yapıştırıcı ve toz pudra ile, özel bir takma tırnağa uygulama halidir. Mat bir görüntü isteyen kişilerin tercih ettiği protez tırnaktır. Protez tırnak, takma tırnak ile karıştırılmamalıdır. Her geçen gün protez tırnak yaptırmak isteyen kadınların sayısı hızla artıyor.

                Eskişehir protez tırnak, gerek uygulama alanında kullandığı malzeme kalitesiyle, gerek güler yüzlü ekibiyle güzel tırnaklara kavuşmanıza yardımcı olur. İsteğe göre malzemeler seçilir ve uzmanlar tarafından doğru yönlendirmelerle protez tırnak uygulama işlemi gerçekleşir. Protez tırnaklar kendi tırnaklarınız uzamaya başladığında yenilenir.

Eskişehir’de güvenilir bir marka olarak adından söz ettiren Eskişehir protez tırnakları, ellerinizdeki güzelliği fark etmenizi sağlar. İşlemler yapılırken, kullanılan malzemelerin sağlığınız için uygun olması önemlidir. Eskişehir protez tırnak, hijyenik ortam koşulları ve steril malzemelerle çalışır. Hem sağlığınızı düşünür hem de güzelliğinize güzellik katar. Profesyonel ellerde, protez tırnak uygulamasını isteğiniz doğrultusunda deneyimlemenizi sağlar.

Paylaş