ESKİŞEHİR BUZ LAZER EPİLASYON

Epilasyon Nedir?

Epilasyon, vücuttaki kıl ve tüyleri geçici veya kalıcı olarak bedenden uzaklaştırılma halidir. Tüm vücutta kıl kökleri vardır. Bunların çoğu insana rahatsızlık hissi verdiğinden, yok edilmesi hem psikolojik hem de kişisel bakım açısından en sağlıklı olanıdır.

Epilasyonun birçok çeşidi vardır. Günümüzde en popüler olan lazer uygulamalarıdır. Eskişehir buz lazer epilasyon, normal lazer uygulamalarına göre, aparat ucunda buz olduğundan dolayı acısızdır.

Tüy sorunları hayatımızın merkezinde yer alır. Sürekli oluşan tüyleri tamamen hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Tüy çıkma derdi olmadan konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. En etkili yöntemlerden biri olan Eskişehir buz lazer epilasyon ağrısız ve acısızdır. Diğer yöntemlere göre, daha kısa sürede etkili sonuç alınır. Her mevsim uygulanma şansı vardır.

Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Kişinin kıl yapısına ve kök yoğunluğuna göre, seans sayısı değişebilmektedir. Genellikle 4 ve 6 hafta arası sonuç verir. 3 dalgalı lazer teknolojisi kullanıldığından ve soğuk buz başlığı sayesinde uygulama sırasında acı hissedilmez. Lazer ışınları derinizi yakmaz. Birçok cilt tipine uygun başlıklarla, size özel uygulama seçenekleri sunulur. Bu teknoloji, kıl köklerini yakmak suretiyle tekrar oluşumlarını engeller. Böylece pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.

Eskişehir buz lazer epilasyon merkezinde kısa sürede en iyi sonucu alırsınız. Yeni nesil teknolojik cihazlarla çalışılır.

Buz Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bacaklar, kollar, koltuk altı, göğüs, genital bölge, karın, yüz, bikini bölgesi, sırt gibi kaş ve saç dışında her bölgeye uygulanması mümkündür.

Üstün atış performansıyla oldukça etkilidir. Buz lazer epilasyonun yapılması için, herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Tüy kökleriniz çok ince olsa bile, cihaz bunu görür ve sorunsuz uygulama sağlar.

Eskişehir buz lazer epilasyonun en güzel tarafı, diğer lazer epilasyonların aksine uygulamadan sonra güneşe çıkılabilmesidir. Epilasyon uygulamaları sonrası güneşe maruz kalan cilt, tepkimeye girer ve leke oluşumuna sebep olur. Fakat buz lazer epilasyonda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Merkezimizle irtibata geçerek, buz lazer keyfini deneyimleyebilirsiniz. Randevu alarak işlem yaptırabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere en doğru şekilde yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş