Eskişehir'de Kalıcı Makyajın Adresi Rezan Orcan Eskişehir Güzellik Merkezi

Kalıcı makyaj özellikle hepimizin bildiği ve özellikle gelinler de, kına ya da nişan gibi yerlerde, davetiye, balo, tiyatro gibi ya da özel yemeklerde kadınlar tarafından en çok tercih edilen makyajlardan biridir. Kalıcı makyajda özellikle kalıcı eyeliner, kalıcı fondöten ve kalıcı dudak renklendirme gibi farklı işlemlerle çok pratik çok kullanışlı ve etkili görünüyor.

Son zamanlarda kalıcı makyaj adına farklı yöntemler deneyen insanlar bazı olumsuzluklar ya da cilt rahatsızlıkları ile karşılaşıyorlar. Özellikle derinin altına tek kullanımlık iğneler ile yapılan renklendirme işlemi sonucu kalıcı ya da doğal makyaj adı altında yapılan işlem sonucunda sorunlar meydana geliyor özellikle bu işlemi bir döğme gibi yapılması nedeniyle sonradan çıkması çok zor oluyor ve ciltte hasarlara neden oluyor.

Eskişehir güzellik merkezi olarak müşterilerimize yaptığımız kalıcı makyajda 12 ile 16 saat arasında cildin kusursuz görünmesini sağlayarak daha doğal bir görünüm elde ediyoruz. Özellikle merkez olarak kalıcı makyaj uygulaması yaptığımız müşterilerimizde yüzlerine alanında en kaliteli, en doğal ürünleri ve en uzman kadromuzla bunu gerçekleştiriyoruz. Özellikle müşterilerimizde kullandığımız kalıcı fondöten, kalıcı göz makyajı, kalıcı ruj ile kusursuz bir görünüm kazanmalarını sağlıyoruz. Güzellik merkezimize gelen müşterilerimize öncelikle ciltlerine uygun malzemeleri belirliyoruz. Müşterinin cilt özelliğine göre belirlediğimiz ürünlerden sonra müşterinin cildi önce özel solüsyonla temizlenir sonra cilde özel fondöten uygulanır. Tabi ki bu işlem yaklaşık 2 ya da 3 seans alıyor daha sonra cilde iyice nüfuz eden fondötenden sonra sırasıyla kalıcı göz eyeliner ve kalıcı dipliner uygulaması yapılır bunlarda 2 ya da 3 seans alıyor. Sonrasında cildi daha dolgun ve kusursuz görünmesi için kalıcı allık sürülür.

Bütün bu işlemlerden sonra müşterinin yüzüne kalıcı ruj sürülür tabii o makyajı tamamlayıcı bir ruj tercihi oluyor, ve böylelikle kalıcı makyaj yaklaşık 4 saatin ardından sonra işlem tamamlanmış oluyor. Güzellik merkezimizin bir diğer uygulaması da ipek kirpik uygulaması. Çoğu kanın sahip olmak istediği uzun ve kalın kirpikleri merkezimiz özel teknik ve kaliteli ürünlerimiz ile tamamen doğal ve uzun kirpiklere sahip olurlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş